Piknik Rodzinny-13.06.2013r.

13 czerwca 2013 r. długo oczekiwane słoneczko zaświeciło nad ogrodem naszego przedszkola. W czwartkowe popołudnie rozpoczął się Piknik Rodzinny pod hasłem:"Gdy w przedszkolu dni rodziny wszyscy świetnie się bawimy".

Dzieci przygotowanym programem artystycznym uczciły święto wszystkich mam i tatusiów.Były występy wokalne i pokazy taneczne.

Po części artystycznej dyrektor przedszkola wręczyła podziękowania rodzicom, którzy w tym roku szkolnym szczególnie zaangażowali się w pomoc dla placówki.

W namiotach czekały na wszystkich pyszne domowe ciasta, bigos, napoje, grillowane kiełbaski, loteria fantowa , wata cukrowa, popcorn. Dzieci bawiły się przy muzyce .Nie zabrakło stanowiska -malowania twarzy, które dzieci tak bardzo lubią.Na dmuchanym placu zabaw można było "wytrzepać" wszystkie smutki i troski.

Zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych.