Spektakl teatralny pt.:"Magiczne słowa"-21.XI.2014r.

W piątek 21 listopada 2014r. w naszym przedszkolu odbył się spektakl teatralny dla starszych dzieci żłobkowych i przedszkolaków.

Spektakl opowiadał o przygodach młodego księcia, którego księżna matka wysłała do ciotki Honoraty po ogładę i wychowanie. Przedstawienie miało charakter interaktywny, aktor wplatał w treść niewielkie role dla przedszkolaków.Maluchy podpowiadały , jakiego słowa powinien użyć książe w sytuacjach; gdy nie miał zapłaty za przyodzienek(bo napadli go zbóje), gdy chciał dostać jedzenie,gdy narobił szkód w szałasie staruszki .Magiczne słowa, to te których brakowało w zachowaniu księcia. Po nocnej podróży do ciotki młodzieniec zmienił się bardzo.Wiedział już do czego służą słowa "dziękuję, przepraszam i proszę,dzień dobry i do widzenia".Ileż radości sprawił na dworze nowy wizerunek księcia.Przekonała się o tym nawet służąca.

Pełne humoru spotkanie z artystami sprawiło dzieciom dużo radości.