Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Akademia Przyrodnika Żubra Pompika

Szanowni Rodzice informujemy, że nasze przedszkole jest uczestnikiem programu „Akademia Przyrodnika Żubra Pompika”. Przedszkolaki kochają zwierzęta, chętnie odkrywają fascynujący świat przyrody, czują się z nim związane w szczególny sposób. Żubr Pompik poprzez zabawy, gry i inne aktywności pokaże przedszkolakom dlaczego warto dbać o nasz świat, żyć w przyjaźni
i w symbiozie z naszymi mniejszymi braćmi. Przekaże wiedzę o porach roku, zwyczajach zwierząt, ale też wpoi pozytywne nawyki ekologiczne, które sprawią, że dzisiejsze dzieci w przyszłości zbudują odpowiedzialne i świadome społeczeństwo.
W maju panie pełniące dyżury będą wydawały zgody na udział w programie. Zgodę należy wypełnić na miejscu i oddać. Dziękujemy!
Może być komiksem przedstawiającym tekst „SV Pompik Żubr AKADEMIA PRZYRODNIKA NASZE PRZEDSZKOLE BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE”

Liczba odbiorców
Aktywność