Wycieczka do Wrocławia 5 i 6 latki -20.06.2013r.

W czwartek 20 czerwca 2013 r. odbyła się autokarowa wycieczka 5 i 6 latków z naszego przedszkola. Przedszkolaki z opiekunami pojechały do Wrocławia.W programie były karmelowe warsztaty we Wrocławskiej Manufakturze Cukierków i Lizaków na ul. Szewskiej 27-27a. Wszystkie dzieci miały okazję samodzielnie ręcznie zrobić lizaka w starym stylu i zabrać go do domu.Za swoją pracę otrzymały grupowe dyplomy.

Potem odwiedziły Ogrody Doświadczeń Humanitarium na ul.Stabłowskiej 147a i przetestowały własne zmysły. Odbyły fascynującą podróż do nowoczesnego centrum łączącego naukę z zabawą, oferującego ciekawe warsztaty edukacyjne w laboratoriach dla małych badaczy.Przekonały się ,że zdobywanie wiedzy jest fajne, a otaczający świat pełen zaskakujących niespodzianek.

Odkrywały, dotykały, i mamy nadzieję -zapamiętały!